KATALOG PROFESÍ
INFORMAČNÍ PROFILY - PORTÁL PRÁCE A PODNIKÁNÍ


Profesní blog zdarma

Pokud jste si na portálu RETEL založili profesní profil, můžete zdarma publikovat články na svém blogu. Naše redakce Vám článek v blogu zdarma graficky upraví a vydá. Článek bude trvale zobrazen na stránkách RETEL a spojen s vaším profilem.

Ukažte svým zákazníkům, že se o svou profesi skutečně zajímáte. Přibližte jim, jakým způsobem pracujete. Že nabízíte každému zákazníkovi osobní přístup? Napište, jak se Vám spolupracuje s vaším nejmilejším zákazníkem. Inspirujte ostatní zákazníky, aby byli taky takoví. Je přece jasné, že příjemná spolupráce plodí výjimečné výsledky.

Proč publikovat do svého profesního blogu na RETEL:

  • Budíte pozornost.

Každý čtenář se může stát zákazníkem. Nebo říct svému známému: „Ty hele, teď jsem četl parádní článek od takového šikovného…“

  • Zvyšujete si profesní prestiž.

Když informujete o novinkách v oboru, diskutujete nad kvalitou díla XY, radíte lidem, jak vyřešit konkrétní problémy, dáváte jasně najevo: „Tohle je můj život. Žiju svou prací a výsledky podle toho taky vypadají. Využijte toho!“

  • Budování vztahů.

Získejte si sympatie svých čtenářů a získáte tak okruh lidi, kteří za Vás „dají ruku do ohně“.

Začněte blogovat ještě dnes a staňte se uznávaným a oblíbeným profesionálem! Pro přispění do blogu využijte třeba kontaktní formulář.

Založte si profil a napište do blogu

  • zalozit profesni profil
  • napsat do blogu