KATALOG PROFESÍ
INFORMAČNÍ PROFILY - PORTÁL PRÁCE A PODNIKÁNÍ


Petr Toman - Pedonpramen - základní předpoklad zdravého života

Už jste někdy přemýšleli, že ty nejobyčejnější věci v našem životě mohou být naprosto zásadními? VODA, jeden ze čtyř základních živlů, je nejenže nepostradatelná, ba přímo životně důležitá. Zamysleli jste se někdy nad tím co všechno dostanete do těla, pokud tato životadárná tekutina bude nekvalitní?
 
Kolik vody denně vypijete? Vy, Vaše rodina, pracovníci vaší firmy, Vy všichni potřebujete energii, zdraví a sílu k dalším aktivitám. Život je už tak dost těžký, myslete na sebe a své zdraví.
 
Jmenuji se Petr Toman a po svých životních zkušenostech jsem se rozhodl obeznámit s informacemi, které mi změnily život. Rád Vás také seznámím s produkty, které jsou ověřeny dlouholetým používáním mou rodinou, přáteli i stálými zákazníky.
slide 1
slide 3
slide 2
Pedonova studánka nešetří jen zdraví, i když ruku na srdce, není zdraví to nejdůležitější? Mnoho mých zákazníků si už nedovede představit nákupy předražené balené vody v PET lahvích, obaly hromadící se v pytlích a čekající na pravidelný svoz jednou za měsíc. A o představě zkorodovaných trubek a nánosů z nádrží ani nemluvě.
 
Navštivte naše stránky a podívejte se na reference spokojených zákazníků. Pedonova studánka je vhodná nejen do každé rodiny, ale její vlastnosti a schopnost ušetřit těžce vydělané peníze, ji předurčují k používání v kancelářích, restauracích, zkrátka všude kde rozum převládl nad lhostejností.
 
VODA je základním předpokladem zdravého života, a naše studánka je řešením v oblasti zdravého životního stylu. Nečekejte až budete muset řešit něco, čemu můžete lehce předejít. Zavolejte, rád Vám předám informace, které šetří zdraví, čas i peníze.
Rád zodpovím jakýkoliv Váš dotaz.
 
Petr Toman
 
PEDON
Na barikádách 404/31, 196 00 Prague-Praha-Čakovice, Czech Republic

KONTAKTY

Petr Toman
Na Barikádách 404 / 31
Praha 9 - Čakovice
PSČ 196 00
 
Email: pedon@seznam.cz
Mob.: 739 636 383
Tel.: 283 932 999 + záznamník
Váš e-mail*
Váš telefon
Váš dotaz*
Opište kód