KATALOG PROFESÍ
INFORMAČNÍ PROFILY - PORTÁL PRÁCE A PODNIKÁNÍ


Marek Ščotka

Profese: Masáže, léčitelství, alternativní diagnostika a terapie, poradenství v oblasti zdraví, vztahů, výchovy a seberealizace, vzdělávání veřejnosti a masérů, pořádání akcí, kurzů, workshopů a přednášek, patronace začínajících masérů, zajišťování práce a kariéry pro maséry, prodej masérských potřeb.

 • sdfsdfsf

Představení:

Masérna Na Dlani, to je svět otevřených možností jako na dlani. Pro mnohé se stala novým životním stylem. Fungujeme na trhu již od roku 2002. Řídíme se mottem „Od umělých a naučených složitostí k přirozené jednoduchosti.“

Zakladatelem a garantem Masérny Na Dlani je Marek Ščotka. Od samého začátku je naší upřímnou snahou vytvářet s našimi klienty pokud možno dlouhodobé neformální přátelské vztahy, abychom jim dokázali lépe porozumět a uměli pochopit skutečné příčiny jejich bolestí či jiných nevyhovujících stavů, abychom jim vzhledem k jejich momentálnímu stavu uměli pokaždé vybrat vhodnou službu či kombinaci více druhů služeb a abychom spolu s nimi zvolili adekvátní cestu k očekávanému řešení.

V naší práci se zaměřujeme na poskytování ucelené odborné pomoci a doprovodu našich klientů při hledání individuálních cest k dlouhodobému zdraví, spokojenosti, fungujícím vztahům a možnostem osobního růstu a seberealizace.

Každé setkání s našimi maséry je nenapodobitelný originál. Bereme v potaz všechny úrovně vaší osobnosti – fyzickou, psychickou i duševní. Kromě konkrétní masáže, terapie nebo diagnostiky se u nás dočkáte příjemného prostředí s pohoštěním, pohodové atmosféry a otevřené diskuse o tom, jak se na vaše potíže díváme my. Nemá cenu nikam spěchat. Máme zájem aktivně vás zapojit do řešení vašich potíží. My víme jak, vy víte proč, kdy a jak rychle.

Chceme, abyste u nás zcela zapomněli na ona alibistická, povrchní, nicneříkající vysvětlení příčin vašich potíží. Zjistíme a vysvětlíme vám netradičním způsobem, co všechno se ve vás momentálně odehrává, co všechno je ve hře, kudy vede z toho cesta ven a co všechno může ovlivnit pozitivní změny k lepšímu. Každý náš masér je nejen neběžným masérem, ale zároveň také diagnostikem, terapeutem a průvodcem. Každý je odborníkem na svou oblast. V mnoha případech je i jediným přítelem, který stojí na vaší straně, chápe váš stav a má upřímný zájem skutečně s ním něco dělat.

Každé setkání s našimi maséry trvá podle potřeby a domluvy od 1 – 3 hodin. Na základě zjištěných indicií vám umíme pomoci buďto hned na místě, a to hlavně s vaší fyzickou nebo energetickou stránkou, nebo vám masér navrhne řešení rozložené do několika pravidelných setkání. Můžete očekávat výrazné zlepšení vašeho fyzického stavu, velkou úlevu. Zda však bude tato úleva krátkodobá, dočasná, nebo naopak dlouhodobá či trvalá, to už záleží pouze na vás, na vašem přístupu, ochotě ke spolupráci s masérem a ke změnám ve vašem životě. Od nás k tomu dostanete maximum – tedy reálnou příležitost.

 • Masérna na dlani
 • logo mnd inverze stin

Hlavním krédem Masérny Na Dlani je pomáhat lidem takovým způsobem, aby si co nejdříve dokázali pomoci sami. Vyhýbáme se tomu vychovávat si v našich klientech závislost na nás. Začínáme u pomoci s nápravou těla a zdraví. Následuje pomoc s upevněním psychiky a emocí. Nakonec se dostaneme k duševním rovinám, životním hodnotám, dalšímu životnímu směrování, smyslu života a k prostoru pro jeho realizaci. Každá naše pomoc je vám nejprve řádně vysvětlena vč. mechaniky účinku, všech pozitiv i možných rizik. K provedení pomoci si dále ověřujeme, zda jste všemu řečenému a předvedenému porozuměli, a vyžádáme se vás vědomý souhlas se zahájením působení.  

V Masérně Na Dlani máte na výběr ze skutečně širokého spektra služeb. Nabízíme vám různé druhy masáží od sportovních, léčebných, energetických až po relaxační či rituální. Dále jsou to služby alternativní diagnostika, etikoterapie, osobní poradenství, zasvěcování Reiki, konzultace a patronace začínajících masérů, pořádání masérských a diagnostických kurzů, workshopů, veřejných akcí a přednášek, zajišťování práce pro maséry, kariérový systém pro maséry, e-shop s ověřenými masérskými potřebami.

Komplexnost a provázanost služeb zajišťujeme nejen prostřednictvím týmové spolupráce našich masérů, ale také síťové spolupráce s různými odbornými partnery a konzultanty Masérny Na Dlani. Můžete si být jisti, že se o vás pokaždé starají skuteční odborníci, mistři svého řemesla.

 • img 4778

Nabídka/Prezentace služeb: 

Léčebné masáže, energetické masáže Reiki, sportovní masáže, dynamické baňkové masáže, bezolejové tlakové Cover masáže, relaxační masáže s horkými ručníky, masáže lávovými kameny, medové masáže, alternativní diagnostika, reflexologie, baňkování, ušní a tělní svíce, moxování, výklady karet Tarot, numerologické rozbory, automatická diagnostická kresba, etikoterapie, osobní poradenství a konzultace, patronace začínajících masérů, masérské kurzy a workshopy, diagnostické kurzy a workshopy, veřejné akce a přednášky, masérské projekty,  zajišťování práce pro maséry, prodej masérských potřeb.

 • mnd assen 01

Reference: 

 • Dům kultury a hotel AKORD | Ostrava
  Spolupráce od 07/2012 | Zajišťování masérských, terapeutických a poradenských služeb na klíč pro klienty a zaměstnance DK a hotelu.

 • Sportovní gymnázium Dany a Emila Zátopkových | Ostrava
  Spolupráce od 11/2011 | Zajišťování masérských a vzdělávacích a pořadatelských služeb na klíč pro studenty a zaměstnance gymnázia.

 • Hotel Vista | Ostrava
  Spolupráce od 09/2011 | Zajišťování masérských, terapeutických a poradenských služeb na klíč pro klienty a zaměstnance hotelu.


Seznam všech referencí naleznete na http://www.masernanadlani.cz/o-nas/nase-reference.html

Působnost:

Moravskoslezský, po domluvě celá ČR

slide 2
slide 1
Orebitská 774/19, 702 00 Ostrava-Přívoz, Czech Republic

Kontakt:


Adresa, ulice: Orebitská 19
Město: Ostrava - Přívoz
E-mail: 
WWW: www.masernanadlani.cz
Facebook profil: Masérna Na Dlani
Skype: marek.scotka
IČ: 66734223

Kontaktujte mě

Vaše jméno:*
E-mail:*
Telefon:
Váš dotaz*
Opište kód