KATALOG PROFESÍ
INFORMAČNÍ PROFILY - PORTÁL PRÁCE A PODNIKÁNÍ


ivana brisudová
  • ivana brisudová img1

Ivana Brisudová - poradce zdravého stravování


Jmenuji se Ivana Brisudová a profesionálně se zabývám poradenstvím v oblasti zdravého životního stylu. Nabízím poradenství pro regulaci váhy a navození optimálního stavu organismu, to vše prostřednictvím správné výživy a dalších speciálních postupů spolu s jedinečnými specializovanými programy.


Pomohu Vám úspěšně regulovat tělesnou hmotnost, zlepšit celkovou vitalitu organismu nutriční výživou, a to bezpečně a efektivně. Racionální strava nastolí a uchová optimální kondici, skvělý vzhled a vrátí Vám sebedůvěru.


Vypracuji program na míru pro kontrolu váhy, přesně dle individuálního řešení Vašich problémů,  vše bez drastických omezení. Poskytnu Vám osvědčené recepty, jak nastartovat den tak, aby byl plný energie a optimismu, prostřednictvím vyváženého prvního denního jídla. Sportovcům zhotovím speciální program pro zvýšení výkonu a kondice.

Chcete zhubnout nebo přibrat? Jíte střídmě, ale váha jde stále nahoru nebo dolu? Snědli byste hlavně večer na co přijdete? Nemůžete jíst co byste chtěli? Zkoušeli jste již diety, ale bez efektu? Nemůžete se pravidelně stravovat?


Osvědčený stravovací plán pro každého

  • ivana brisudová img

Pro úvodní kontakt, prosím vyplňte dotazník:

  • ivana brisudová img2
Máte seriózní zájem o redukci?
Jméno
Telefon
Email
Věk
Výška
Váha
Opište kód
  • ivana brisudová img3
Jméno
Telefon
Email
Opište kód
  • ivana brisudová img4