KATALOG PROFESÍ
INFORMAČNÍ PROFILY - PORTÁL PRÁCE A PODNIKÁNÍ


PROFESE

Pracuji pod vlastním jménem, často mě nálepkují podivnou zkratkou OSVČ, v zahraničí mi říkají freelancer. Jsem zkrátka nezávislý profesionál: řemeslník, umělec, grafik, programátor, překladatel… a jsem na to hrdý!

Nezávislé profesionály spojuje jedna věc – svou profesi si zvolili jako životní cestu. Věří ve své schopnosti a dovednosti, proto se nebojí zaštítit svou práci vlastním jménem a osobní odpovědností.

Jako nezávislý profesionál můžete svým zákazníkům nabídnout všechno to, co velké firmy nemohou – osobní přístup, nadstandardní péči, flexibilitu. Vaší největší kvalitou však je, že svou práci vykonáváte s horlivým zápalem nadšence pro věc. Jak si ale zákazníky získat?

 • profesni profil retel
 • profese obrazek ikona profil

Zapište se do katalogu profesí: jednou zapsaný profil u nás bude vystaven trvale.

Jedině u nás získáte za nízký jednorázový poplatek trvalou propagaci na internetu. Na portálu RETEL si Vás dohledají návštěvníci, kteří jdou za konkrétním cílem – sehnat profesionála.

Váš profil o Vás poskytne všechny důležité informace. Seznamte zákazníky s oborem vaší činnosti, s dosaženými úspěchy, poskytněte na sebe reference a kontaktní údaje. Součástí profilu je také odpovědní formulář, na kterém Vás budou kontaktovat zájemci o vaše služby.

Vytvořením profilu na portálu RETEL investujete do trvalého zviditelnění na internetu. Zákazníci si Vás snadno dohledají podle oboru, ve kterém působíte. To ale není vše. Mohou se o Vás dozvědět mnohem víc, protože u RETEL o sobě můžete říct víc! S vaším profilem jsou trvale spojeny:

 • Vaše příspěvky do BLOGu.
  Pochlubte se svými úspěchy, zaujměte nápady, apelujte na společnost, dejte vědět o svých názorech, obohaťte ostatní svými profesními zkušenostmi.
   
 • Neziskové projekty, kterým jste pomohli na svět.
  Náš unikátní projekt BEZ ZISKU umožňuje neziskovým organizacím představit své prospěšné projekty. Ti ziskoví mají zase možnost vybrat si zajímavý projekt a přispět na jeho realizaci.

Profesní profil RETEL je výjimečný způsob, jak se mohou profesionálové prezentovat na internetu. Proč? Profil je přehledný a graficky atraktivní. Nachází se na portálu s velkou návštěvností, kam chodí lidé, kteří hledají profesionály. Adresu profilu můžete používat jako své webové stránky.

 • profesionalove bloguji
 • a kolik me to bude stat

To je ta nejlepší část!

U RETEL věříme, že práce pod vlastním jménem má smysl pro společnost i pro jednotlivé profesionály. Profesionálům přináší přímou zpětnou vazbu v podobě spokojených zákazníků a možnost se neustále zlepšovat a vidět výsledky své práce.

Nyní nabízíme profesní profil RETEL za pouhých:

4 200 Kč (bez DPH)

Jednou a navždycky!


 • kontaktní formulář
Jméno a příjmení*
Vaše profese*
Telefon*
Email*
Dotaz