AUTORSKÝ PORTÁL
INFORMAČNÍ PROFILY - PORTÁL PRÁCE A PODNIKÁNÍ


Pracovní portál RETEL

Pracovní portál RETEL je přehledný a vždy aktuální katalog pracovních příležitostí, kde úspěšné firmy nabízejí lidem možnost prokázat své schopnosti a kde talentovaní lidé nacházejí uplatnění.

  • Fulltextové vyhledávání
  • Tisíce aktuálních nabídek
  • Vyhledávání podle kategorie
  • Vyhledávání podle lokality

 

Není portál jako portál. Pracovní portál RETEL je především místem setkávání.

Pracovní trh je spletitý, a abyste na něm uspěli, potřebujete co nejvíce informací o jeho účastnících. A přesně o tom jsou stránky RETEL.cz.

ZPĚTNÁ VAZBA RETEL

Firmy, které inzerují nabídky práce, mají možnost dozvědět se více informací o uchazečích, kteří reagovali na jejich pracovní inzerát. V blozích uchazečů na portálu RETEL si můžete přečíst jejich názory, myšlenky a předem odhadnout jejich vztah k práci. Snadno si tak uděláte obrázek o důležitých osobnostních kvalitách uchazečů, které byste jinak objevovali  jen ztěží.

Zájemci o konkrétní inzerát si mohou rozkliknout profil firmy, která inzerát nabízí. Dostanou se tak na její mikrostránky, kde se dozví nejen základní informace o firmě, ale také například jaký prospěšný projekt firma sponzorovala, jaké jsou její nejnovější úspěchy, novinky, nechybí také firemní blog.

Cílem portálu je spojit firmy s motivovanými uchazeči o práci. Cílem je nabídnout uchazečům práci, která je skutečně nadchne. Cílem portálu je vytvořit takové spojení mezi zaměstnavatelem a zaměstnancem, které povede k oboustranné spokojenosti, a přinese oběma stranám zisk.

Inzerovat pracovní místo.

Vytvořte si firemní mikrostránku a inzerujte pracovní pozice do 31.12. 2012 ZDARMA! Získejte motivované a schopné zaměstnance, kteří doplní váš tým.

  • Bezkonkurenční cena
  • Vysoká návštěvnost inzerátu motivovanými lidmi se zájmem pracovat.
  • Předvedení firmy díky blogům, sponzorování a novinkám.

Pro zveřejnění pracovního inzerátu prosím použijte kontaktní formulář níže.