AUTORSKÝ PORTÁL
INFORMAČNÍ PROFILY - PORTÁL PRÁCE A PODNIKÁNÍ


Nechte SEO na nás, zaplaťte až za první stránku!

Napište nám klíčová slova a URL webu, my Vám uděláme přesnou (nezávaznou) kalkulaci, kolik zaplatíte za první stranu vyhledávače, případně TOP tři první pozice a TOP pět prvních pozic na první straně.

Garantujeme Vám minimálně 6 měsíců od dosažení první strany vyhledávače, že si tyto pozice udržíte nebo i vylepšíte!


„Chcete, aby Vaše produkty nebo služby uviděly tisíce očí denně?“

Máte web a rádi byste katapultovali Vaše webové stránky na přední místa vyhledavačů? Chcete získat pozornost tisíců návštěvníků pro VAŠE PRODUKTY A SLUŽBY? Dostaneme na Váš web tolik návštěvníků, kolik si budete přát.


Již máte svoje webové stránky. Ale co s tím, když Vám nechodí objednávky nebo nikdo nevolá? Možná to bude tím, že jste si ještě nenechali optimalizovat Váš web pro vyhledávače. Váš web soutěží každý den v konkurenci jiných webových stránek a SEO (neboli Search Optimalisation Optimization) se stará o to, aby se Váš web získal nové zákazníky.

Garantujeme Vám TOP POZICE ve vyhledavačích

Jsme specialisté na webové stránky a ovládáme metody, kterými dokážeme soustavně posunovat web na přední pozice ve vyhledavačích. Proč je vlastně tak důležité, dostat se na první stránky vyhledavačů jako je Seznam.cz nebo Google.cz?  Většina lidí se ve vyhledavačích nedostane dále než na první stránku. Pokud tam jste, oslovíte například až 89% návštěvníků. Pokud jste třeba na straně číslo dva ve vyhledávači, oslovíte na hledané slovo pouze 1% lidí.

Postaráme se, aby Vaše zisky rostly do závratných výšek

Jsme specialisté na online marketing pro malé a střední firmy.  Lepší SEO přímo souvisí s návštěvností a vyššími zisky. Navíc u nás platíte až za výsledky. Na naši práci dáváme 6 měsíců garanci.

Díky nám budete na internetu vidět. Vy budete v klidu relaxovat, sledovat, jak Vám roste návštěvnost a objednávky a my pro Vás zajistíme:

  1. Nárůst návštěvníků Vašich stránek
  2. Nárůst zákazníků
  3. Nárůst tržeb

Kontaktujte nás ještě dnes. Poradenství zdarma!


Pro nezávaznou kalkulaci klíčových slov, vyplňte následující formulář:

Jméno a Příjmení*
Váš e-mail
Váš tel.
Vaše firma
Klíčová slova