„Řekni mi, co čteš, a já ti řeknu, jaký jsi.”
INFORMAČNÍ PROFILY - PORTÁL PRÁCE A PODNIKÁNÍ


Vytvoření webových stránek je snazší, než si možná myslíte!

Ještě nemáte své webové stránky? To je ale chyba! Webové stránky jsou nejenom vaší vizitkou, ale i komunikátorem se zákazníky. S těmi stávajícími i potenciálními. A mnohé vypovídají. O vašich službách i vás samotných.

Uvažujete, že si webové stránky vytvoříte podle šablony? Toto rozhodnutí pečlivě zvažte. Jsou totiž webové stránky a webové stránky. Obzvláště pokud váš web má být profesionální, tedy prezentovat vaše podnikatelské aktivity.

  • web1

Stránky profesionální, nebo podle šablony?

Stránky podle šablony na pohled možná dobře vypadají. Už však nejdou do takové hloubky, kterou si řada podnikatelských aktivit žádá. Stejně tak je u nich problematická tzv. optimalizace pro vyhledávače a znemožňují tak, aby se vaše stránka zobrazovala na jejich předních místech.

Donuťte návštěvníka na vašich stránkách setrvat

Vytvoření webových stránek je jinými slovy v mnoha ohledech komplexní záležitostí, kterou, jsou-li v hledáčku vašeho zájmu stránky „na úrovni“, byste měli svěřit profesionálovi. Tedy zkušenému webdesignérovi. Ten vám vytvoří stránky intuitivní a z uživatelského pohledu zajímavé. S kvalitními fotografiemi, texty a důležitými klíčovými slovy. I tyto faktory jsou u webu nesmírně důležité. Jeho návštěvníka dokážou zaujmout a donutit ho setrvat na nich delší dobu. A přejít i do hlubších stránek webu.

Web jako výrobní nástroj

Takové stránky vám vyrobí třeba renomovaný webdesigner a konzultant v digitálním světě, Jaroslav Voldřich (na internetu hledejte pod odkazem tvorba webových stránek Plzeň). Jím totiž proplouvá skutečně jako ryba ve vodě. S tvorbou webů jinými slovy má dlouholeté zkušenosti. Zná prostředí internetu a webové stránky jako takové vnímá jako nástroj, který naplní vaše obchodní plány a vize. A tak k němu také přistupuje.

Individuální přístup

Ne vždy si však urputně stojí za svým. Naslouchá a pokládá otázky. K čemu má web primárně sloužit, koho oslovit. Co prodat a komu. Web jinými slovy nevytváří „na dálku“. S klientem se osobně sejde a vyzpovídá ho. Až na základě získaných informací připraví návrh a ten po jeho připomínkách zrealizuje. Tím však jeho práce nekončí. Respektive nemusí.

Správa PPC kampaní

V portfoliu jeho služeb je totiž spolu s již zmíněnou optimalizací pro vyhledávače i správa PPC kampaní, může tedy třeba spravovat vaši PPC kampaň (platba za proklik), jejímž cílem bude získat vám co největší množství zákazníků. Vše na míru zákazníka, tedy s přihlédnutím k jeho podnikatelským potřebám. Zkrátka se vám o web může průběžně starat.

Už rozumíte, proč jsou profesionální stránky pro vaše podnikání tak důležité?

Autor: Redakce
Zařazeno v:

Další články v rubrice Media a Marketing

Online byznys ve třech krocích

Plánujete začít podnikat? Pokud ano, je třeba absolvovat tři nejdůležitější kroky, díky kterým můžete i vy jednoduše a také celkem rychle vstoupit do světa byznysu. Pokud budeme konkrétní, je prvním krokem nutnost vlastní firmy. V tomto směru zabezpečíme založení společnosti takzvaně na klíč. Tedy s jistotami, kam se řadí rychlost, jednoduchost, stejně jako…
Zařazeno v:

Trendy v marketingové komunikaci - PRODUCT PLACEMENT

Koukáte na film, nebo Váš oblíbený seriál a najednou hrdinka začne okatě zkoumat nějaký výrobek určité značky, doporučuje kolegovi určité vitamíny, nebo si urputně krémuje ruce. Určitě jste si už všimli toho, že mnoho výrobců a prodejců používá vstup nějakého reálného značkového výrobku nebo služby přímo v nějakém audiovizuálním díle.  …
Zařazeno v:

Hlavně, ať jsme první!

Určitě jste se někdy nachomýtli na akci, kterou monitorovala média. Ale zkoušeli jste si někdy přečíst, co se o dotyčné akci následně napsalo a odvysílalo? Vůbec nejlepší jsou v tomhle ohledu události, ke kterým se člověk dostane nedobrovolně, kde eskalují emoce a část informací chybí, například zločiny nebo přírodní pohromy. Pokud seberete všechny informace,…
Zařazeno v:

Kdo je ten pitomější?

Pro český pravicový tisk představovala sobotní demonstrace na Václavském náměstí těžkou zkoušku nervů. Jak nedat najevo obvyklou hysterii, a přitom shodit odboráře letální dávkou přezíravosti? Mladá Fronta po milionté a páté zopakovala své oblíbené fráze typu „život na dluh skončil“ a stát nemůže „dojemně opečovávat“ své občany.   Zapomněla dodat, že…
Zařazeno v: