„Řekni mi, co čteš, a já ti řeknu, jaký jsi.”
INFORMAČNÍ PROFILY - PORTÁL PRÁCE A PODNIKÁNÍ


Možnosti při opětovném využití kovového odpadu

  • tsr metal

Nakládání s odpadem nejrůznějšího druhu nelze zejména ve firmách opomíjet, neboť hromadící se množství odpadu může být na překážku dalšímu rozvoji. V současné době je přitom poměrně jednoduché zajistit všechny potřebné úkony během chvilky a zbavit se tak překážejícího odpadu dříve, než se nadějete.

 

Odstranění nechtěného kovošrotu snadno a rychle

Nejprve je nutné ujasnit si, jaký kovošrot je možné opětovně zpracovat. Možná je recyklace v případě lehkého starého i nového kovošrotu, jehož tloušťka by neměla přesáhnout 4 milimetry, stejně tak bývá vykupován těžký starý i nový šrot o tloušťce nad 6 milimetrů. Zbavit se tímto způsobem můžete také ocelových a litinových třísek, případně litinového kusového odpadu a lehkého odpadu charakteristického nízkou čistotou, jako jsou třeba boilery, pračky a podobně. Kovošrot - služby mohou být velmi komplexní, s ohledem na konkrétní požadavky.

V této souvislosti je nutné mít na paměti, že výkupní ceny nejsou stálé, což je dáno zejména výkyvy na mezinárodních trzích. V poslední době mělo na výkupní ceny vliv především uvalení cel USA na dováženou ocel.

Všechny služby od jedné společnosti

Významnou pozici na tuzemském trhu v souvislosti se zpracováním kovošrotu, plastů, skla i papíru zaujímá společnost TSRCR, která nabízí komplexní služby spočívající v odstranění kovového a dalšího odpadu, jeho výkup, vytřídění a následné zpracování a využití při výrobě nových produktů, což napomáhá snížit jejich cenu. Poskytuje své služby jednotlivcům, ale také firmám, které si přejí zbavit se kovošrotu rychle a efektivně, bez zbytečných administrativních úkonů a prodlev. To je možné díky široké síti poboček, profesionálnímu vybavení, vyškolenému personálu a také know-how získanému během mnohaletému působení v tomto oboru.

Autor: admin admin
Zařazeno v:

Další články v rubrice Odpady

Firma VH-FB EURO – Váš spojenec v boji s plastovým odpadem

Moderní dějiny lidstva právě píší svoji „dobu plastovou“. Ačkoliv je plast poměrně snadno recyklovatelným odpadem, velmi pomalu se rozkládá a zatěžuje tak životní prostředí. Polyethylentetraftaláty, které v podobě desítek PET lahví opouští denně téměř každou domácnost, jsou jen malou kapkou v moři plastového odpadu. Mnohem větší starosti mají firmy, u kterých se hromadí…
Zařazeno v: