NEZISKOVÉ PROJEKTY
INFORMAČNÍ PROFILY - PORTÁL PRÁCE A PODNIKÁNÍ


Rozhýbejme děti!

Základní údaje o projektu:
Název projektu: Rozhýbejme děti!
Zadavatel: Příspěvková organizace
IČO zadavatele: 70918449
Adresa: ZŠ a MŠ Pozděchov, okres Vsetín
Kontaktní osoba: Mgr. Michal Molek -
Projektový e-mail: skolapozdechov.molek@seznam.cz
Projektový telefon: 733776657
Celková výše částky neziskového projektu: 100000 Kč
Požadovaná výše sponzorského příspěvku: 100000 Kč
Minimální částka pro účast: 2000 Kč
Aktuální výše sponzorského příspěvku: 0 Kč

Představení organizace:

Škola se nachází v překrásném prostředí valašských kopců v Pozděchově, na půli cesty mezi Vsetínem a Zlínem. Nová budova školy byla uvedena do provozu v roce 1966 a po nedávné rekonstrukci stále patří mezi neodmyslitelné moderní dominanty širokého okolí. Od r. 2001 je to pak spojený subjekt Základní a Mateřské školy, přičemž Základní škola funguje jako   málotřídní.  Ve školním roce 2012/2013 ji bude navštěvovat 29 dětí ve dvou třídách...   Od 3. ročníku se vyučuje anglickému jazyku. K dispozici jsou nově zrekonstruované nadstandardní učebny s interaktivními tabulemi, počítačovými ostrůvky a novým nábytkem.  Mateřskou školu navštěvuje 28 dětí a předškolní vzdělávání je určeno Školním vzdělávacím programem "Sluníčko". Ve škole je dále Školní družina a Školní jídelna. O bezstarostný chod se stará pět provozních a pět pedagogických zaměstnanců v čele s ředitelem Mgr. Michalem Molkem. Kromě samotné výuky se děti během školního roku účastní také mnoha dalších aktivit a mohou se zapsat do několika zájmových útvarů, jako např. Angličtina hrou, Valášek, Šikulové, Sporťáček a další.

Motto: Jednejme a pracujme s dětmi tak, jak bychom chtěli, aby ostatní jednali a pracovali s našimi vlastními dětmi.

slide1
slide3
slide2
slide4

Představení projektu:

Naše škola se snaží rozvíjet osobnost dětí ve všech oblastech lidské činnosti. Jedna z nich je i oblast fyzické zdatnosti, sportovních dovedností a kladného vztahu naší společnosti k pohybu vůbec... To, že současné děti lenivějí, že trpí často nadváhou a následnými zdravotními problémy již v útlém věku z důvodu nedostatečné pohybové aktivity, a že tráví moře času u počítačů, je dokázáno mnoha studiemi... a stačí se vlastně pouze rozhlédnout kolem sebe...V naší škole si ještě naštěstí stále všímáme zájmu dětí o sportovní zápolení a tělesnou výchovu už od předškolních let. Narážíme ale bohužel na NEEXISTENCI ŠKOLNÍHO HŘÍŠTĚ s odpovídajícím vybavením, kde by děti tento svůj zájem mohly realizovat ve větší míře než doposud... Realizací projektu "Rozhýbejme děti!" by u naší školy mohlo vzniknout oplocené hřiště s přírodním travnatým povrchem a základním vybavením, které by sloužilo nejen povinným hodinám školního tělocviku, ale bylo by možné pořádat i množství akcí se sportovním a pohybovým zaměřením pro děti školního i předškolního věku. Bylo by také dobrou motivací a nezbytným prvkem pro vhodné trávení volnočasových aktivit dětí.

Důvod žádosti:

škola má velký zájem o poskytování kvalitních služeb a o "rozhýbání" dětské populace - naší budoucnosti...

Od otevření školy v r. 1966 se zde nic nezměnilo...


Požadovaná výše sponzorského příspěvku: 100000 Kč
Minimální částka pro účast: 2000 Kč
Aktuální naplněná výše: 0 Kč
K realizaci ještě zbývá: 100000 Kč

Aktuální stav plnění
0 Kč
100000 Kč

Zúčastnění sponzoři
Sponzorovat projekt

Pokud chcete přispět k projektu, musíte být registrovaný a přihlášený. Více v našich podmínkách nebo FAQ.Zpět na seznam projektů