NEZISKOVÉ PROJEKTY
INFORMAČNÍ PROFILY - PORTÁL PRÁCE A PODNIKÁNÍ


bez zisku reg

Chci přihlásit neziskový projekt

Stačí splnit následujících 5 kroků a získáte sponzory pro svůj projekt: 

Vymyslete dobrý projekt – služba je určena pro nejrůznější neziskové projekty; čím jsou zajímavější a prospěšnější, tím mají větší šanci uspět.

Přihlaste projekt – vytvořte si profil a popište svůj projekt. Redakce Retel.cz projekt posoudí a případně schválí nebo předá k dalšímu řešení.

Vytvoříme mikrostránku – zdarma vám vytvoříme mikrostránku, včetně grafiky a reklamní slideshow na portálu Bez zisku.

Otevřeme virtuální účet – získáte virtuální účet pro nezávazné virtuální sponzorské příspěvky. Virtuální účet se načítá dle míry vkladu sponzorů.

Naplníte projekt – po dosažení 100% požadované částky rozešleme informační email všem zúčastněným stranám a následně vyzvete sponzory k proplacení sponzorských příspěvků. (Smlouva o sponzorském příspěvku + daňový doklad)

Registrační formulář

Po odeslání následujícího formuláře vás budeme kontaktovat a probereme spolu podrobnosti vaší registrace, projektu nebo případné dotazy.

Název projektu*
Název zadavatele*
Odpovědná osoba*
e-mail*
Telefon*
www stránky

  • pinorangetipytriky

Tipy a triky, jak uspět


Buďte zajímaví – na atraktivní projekty lze obecně sehnat peníze snáze než na nezajímavé. Proto nezapomeňte uvést, proč nebo čím je projekt důležitý? Komu a jak pomůže?

Nabídněte benefit – možná můžete něco nabídnout sponzorům na oplátku. Buďte kreativní a něco určitě vymyslíte: třeba vstupenku na akci, kterou podpořil, nebo průkaz do knihovny, kterou svým finančním darem pomohl vybudovat.

Pište jednoduše, stručně a přehledně – na čtení sáhodlouhých, složitých a nepřehledných textů nikdo nemá chuť, takové nejspíše odradí zájemce už prvními větami. Zvolte krátký a výstižný název, text strukturujte, nepoužívejte složitý jazyk. Začněte tím podstatným, podrobnosti mohou přijít dále.

Dejte o svém projektu vědět – nikdo vás nepodpoří, pokud o vás nebude vědět! Určitě zveřejněte informace o svém projektu a o tom, jak na něj lze přispět, všude tam, kde se k nim potenciální sponzoři mohou dostat – na svém webu, na blogu, na sociálních sítích, zkrátka tam, kde jste aktivní.

Poděkujte sponzorům – když někdo projeví zájem o vaše aktivity, určitě jej potěší, když mu napíšete děkovný email nebo rovnou zavoláte. Uvidí tak, že jeho podpora opravdu směřuje ke skutečným lidem, kteří si jeho pomoci váží. Můžete tak zůstat v kontaktu a třeba i navázat dlouhodobou spolupráci.

  • bez zisku 02
  • bez zisku 03