NEZISKOVÉ PROJEKTY
INFORMAČNÍ PROFILY - PORTÁL PRÁCE A PODNIKÁNÍ


bez zisku
bez zisku faq
bez zisku reg

Chcete získat peníze na neziskový projekt?

  • allianz1

Zaregistrujte se zdarma, představte projekt a zaujměte sponzory!

  • vytvoříme mikrostránku, grafiku a reklamní slideshow pro váš projekt
  • získáte virtuální účet, kam mohou sponzoři vkládat své sponzorské příspěvky
  • vše je zdarma a bez jakýchkoliv závazků
  • Zaregistrujte se zdarma, představte projekt a zaujměte sponzory!

Jak to funguje?

Jednoduše, zaregistrujete se a představíte svůj neziskový projekt sponzorům. Pokud budou mít o váš projekt zájem, přihodí částku na váš virtuální účet. Pokud se vám podaří dosáhnout 100 % požadované částky, vystavíte sponzorům doklad a požádáte je o proplacení přislíbené sumy.

O projektu


Věříme, že služba Bez zisku má potenciál měnit společnost k lepšímu. Služba si klade za cíl pomáhat neziskovým, příspěvkovým, vzdělávacím a jiným organizacím získat sponzorské příspěvky na zajímavé neziskové projekty. Služba je bezplatná a provozovatelem je Retel Group s.r.o. Projekt byl uveden do provozu v roce 2012.

 


PŘIHLÁSIT PROJEKT

bz prihlasit

Zaregistrujete se a představíte svůj neziskový projekt sponzorům. Pokud budou mít o váš projekt zájem, přihodí částku na váš virtuální účet. Po dosažení 100% požadované částky, vystavíte sponzorům daňový doklad a požádáte je o proplacení přislíbené sumy.


SPONZOROVAT PROJEKT

bz sponzorovat

Jako sponzoři budete propagováni na mikrostránce RETEL.cz zvýrazněním názvu a loga a zveřejněním odkazu na vaši mikrostránku. Vystavením v kategoriích Realizováno a Sponzoři získáte trvalou reklamu. Kromě toho si snížíte základ daně o celou výši příspěvku. Dalším přínosem podpory neziskových projektů je budování dobrého jména, takříkajíc si vylepšíte firemní image.


ČASTÉ DOTAZY

bz dotazy

Co je bez zisku?

Služba Bez zisku si klade za cíl pomáhat neziskovým, příspěvkovým, vzdělávacím, církevním a jiným organizacím získat sponzorské příspěvky na zajímavé neziskové projekty. Služba je bezplatná a provozovatelem je Retel Group s.r.o.