PORTÁL PRÁCE
INFORMAČNÍ PROFILY - PORTÁL PRÁCE A PODNIKÁNÍ

Vedoucí týmu nákupu

Zadavatel: Nový start
Město: Jihlavsko
Typ úvazku: Hlavní pracovní poměr
Požadované vzdělání: S maturitou
Datum aktualizace: 19. května 2017
Délka závazku: Na dobu neurčitou
Kontakt:
Jméno: Zuzana Žatečková
E-mail: zuzana.zateckova@novystart.com
Telefon: 775080805

Popis:

Vystudovali jste SŠ/VŠ ideálně ekonomického nebo technického směru? Máte zkušenosti z nákupu min. 3 roky a k tomu zkušenosti s vedením lidí? Domluvíte se anglicky? Jste aktivní osobnost s velmi dobrými vyjednávacími schopnostmi a se zaměřením na cíle?

JAKÁ JE NÁPLŇ PRÁCE?
Podílení se na plnění nejenom finančních cílů oddělení
Řízení a koordinace práce na oddělení strategického nákupu
Aktivní vyhledávání možností pro úspory a vedení týmu k jejich dosažení
Podporování talentů a rozvíjení je pro další růst
Udržování dobrých vztahů s dodavateli a proaktivním řešení potenciálních problémů
Podporování týmu při řešení kritických situací

CO VÁM FIRMA NABÍZÍ?
Zajímavou práci ve stabilní zahraniční společnosti využívající moderní technologie
Možnost odborného růstu a osobního rozvoje, odborné vzdělávání
Mzdové ohodnocení odpovídající vašim schopnostem a odvedené práci
Roční bonus na základě hodnocení výkonu
Podpora při relokaci
Firemní benefity včetně kafeterie
13. a 14. mzda
5 týdnů dovolené
Dotované závodní stravování
Možnost využití pružné pracovní doby
A spoustu dalších finančních i nefinančních výhod!

Hledat práci a volná místa

Zadejte hledané slovo nebo zvolte zaměření a lokalitu, kde chcete pracovat