AUTORSKÝ PORTÁL
INFORMAČNÍ PROFILY - PORTÁL PRÁCE A PODNIKÁNÍ


Autorský a inzertní portál RETEL.cz zaměřený na oblast práce a podnikání, nabízí firmám možnost inzerce práce zdarma a unikátní reklamní prostor na neomezenou dobu. Inzeráty u nás vložené se dále zobrazují na dalších portálech práce zdarma a dosahují tak většího množství zviditelnění a účinnosti inzerátu.

Zobrazení BEZ OMEZENÍ nabízíme ve formě vytvoření firemního reklamního prostoru, firemní stránky, banneru, PR článku a profilu firmy. Tento prostor je výjimečný hlavně v tom, že nemá žádné roční poplatky a tedy se zobrazuje na neomezenou dobu. Prostor na portálu je zobrazován s platností na 1 rok s automatickým prodloužením ZDARMA, tzn. do té doby, dokud nedojde ze strany objednatele k požadavku na jeho zrušení, případně ke zrušení portálu a celkovému ukončení vystavování stránek a obsahu.


Návštěvnost stránek:

http://www.toplist.cz/inzerce-reklama

Co je zahrnuto v ceně reklamního prostoru pro firemní nebo profesní profil?
 • vytvoření reklamního banneru
 • vytvoření stránky firmy
 • textové zpracování  s použitím klíčových slov (H1 nadpis)
 • grafické zpracování – horní rotující banner (náhledový obrázek v katalogu firem), grafická tlačítka, měnící se slideshow, galerie obrázků, rotující galerii obrázků
 • vložení kontaktů a mapy
 • odpovědní formulář napojený na firemní e-mail (trvalý zdroj kontaktů)
 • napojení stránky na sociální sítě (sdílení, like)
 • publikace stránky v Katalogu firem a zařazení do příslušného kraje v ČR a do kategorie zaměření firmy
 • opakované zobrazování reklamního banneru v sekcích představení FIRMY nebo PROFESE
 • publikace 12 PR článků ročně s grafikou a zpětným odkazem zdarma
 • inzerce práce zdarma - zasíláme aktuální nabídky práce uchazečům.
 • ZA BANNER A STRÁNKU ZAPLATÍTE POUZE JEDNOU, ŽÁDNÉ ROČNÍ POPLATKY!

Velkým přínosem této služby je opakovaně se zobrazující banner stránky, který se zobrazuje na všech stránkách portálu retel.cz. Stránka dosahuje v průměru kolem 30 prokliků za měsíc na web objednatele. Se zvyšujícím se počtem vložených článků (12 článků ročne zdarma) proklikovost samozřejmě narůstá.
 

Oproti klasickým katalogovým zápisům a všem reklamním formám na omezenou dobu nabízíme díky časově neomezenému zobrazování mnohem větší garanci úspěšnosti kampaně a návratnosti investice do pořízení stránky.

 

Co najdete v jednotlivých sekcích?

 

ČLÁNKY

Tématické články zařazeny do více než 120 rubrik. Přispět do studnice zajímavých myšlenek může každý vč. firem a profesí. Stačí si jen založit profil autora. Baví vás psaní a máte zájem s námi spolupracovat? Založte si profil autora zdarma a jednoduše zašlete své články naší redakci. Těm, kteří své řemeslo opravdu ovládají, nabízíme stálou motivační spolupráci. Své nabídky zasílejte na

PROFIL FIRMY

Katalog firem, ve kterém firmy představují své firemné stránky, které obsahují nejdůležitější informace o firmě vč. zpětných odkazů, kontaktního formuláře, grafického i textového zpracování v ceně. Za profil zaplatíte jen jednou, žádné roční poplatky. Součástí profilu je po dobu zobrazení profilu opakované zobrazování pomocí náhledových bannerů v sekcích FIRMY a PROFESE. Založením profilu se navíc každé firmě otevírají možnosti dále se zviditelňovat. Firmy získají firemní blog, ve kterém publikují zdarma své PR aktivity, rozhovory, články apod. V sekci práce firmy mají možnost inzerovat nabídky práce zdarma. Nabídky práce zdarma zasíláme přímo uchazečům o zaměstnání.  K dispozici jsou výhodné služby našeho Reportéra, který je připraven napsat článek o firmě, zboží či službách, případně uskutečnit rozhovor se zástupcem firmy.

PRÁCE - INZERCE PRÁCE ZDARMA

Inzerce práce zdarma a zasílání pracovních nabídek uchazečům. Tisíce aktuálních pracovních nabídek můžete vyhledávat podle názvu pozice, pracovní kategorie nebo regionu. Hledáte práci? Nechte si zasílat aktuální nabídky práce z města a oboru, který vás zajímá. Zasílání máte možnost kdykoli odhlásit.

BEZ ZISKU - PROJEKTY NEZISKOVÝCH ORGANIZACÍ (SPONZORING)

Unikátní projekt RETEL Bez Zisku umožňuje firmám pomáhat tam, kde je třeba. Vyberte si projekt, který Vás zaujal, a spojte s ním jméno své firmy. Pomáháme neziskovým organizacím, školám a různým institucím, které se nebrání příspěvkům nebo které jsou na nich přímo závislé.

 
Cílem každého projektu je naplnit společnými silami sponzorů virtuální účet a dosáhnout sta procent potřebných pro realizaci projektu. Jakmile je účet naplněn, sponzoři vyplatí neziskové organizaci přislíbené částky. Realizovanému projektu je následně vytvořena nová mikrostránka a sponzoři, kteří se svým příspěvkem zasloužili o realizaci, jsou na stránce graficky zvýrazněni.

PROFESNÍ PROFIL

Jste živnostník, profesionál, řemeslník, pracujete pod vlastním jménem a hledáte efektivní způsob jak se zviditelnit a nabídnout lidem své schopnosti? Založte si informační profesní profil. Za jednorázový poplatek získáte přehledný a graficky atraktivní profil, který o vás řekne vše potřebné a který můžete používat jako své kontaktní webové stránky. Za profil zaplatíte jen jednou, žádné roční popaltky. Součástí vašeho profilu je profesní blog, kde dáváte jasně najevo, že víte. Můžete se stát sponzorem. Využít služeb Reportéra. Oslovit zákazníky jako člověk na svém místě. Profil se opakovaně zobrazuje na hlavní stránce a zajišťuje pravidejné zobrazovaní.

Máte zájem o bližší informace? 

V případě jakýchkoliv dotazů nám odešlete vyplněný formulář

Jméno a příjmení*
Tel. číslo*
E-mail*
Dotaz*