AUTORSKÝ PORTÁL
INFORMAČNÍ PROFILY - PORTÁL PRÁCE A PODNIKÁNÍ


O společnosti

Hlavní činností Retel Group s.r.o. je poskytování internetových, mediálních a reklamních služeb pro firemní klienty. Společnost byla založena v roce 2007. Retel Group s.r.o. nabízí následující služby:

 • internetovy marketing

 

Internetový marketing

Nechte SEO na nás, zaplaťte až za první stránku!

Napište nám klíčová slova a URL webu, my Vám uděláme přesnou (nezávaznou) kalkulaci, kolik zaplatíte za první stranu vyhledávače, případně TOP tři první pozice a TOP pět prvních pozic na první straně.

Garantujeme Vám minimálně 6 měsíců od dosažení první strany vyhledávače, že si tyto pozice udržíte nebo i vylepšíte!

 více informací • emailmarketing

 

Email marketing

Denně rozesíláme až 2 500 emailů firemním klientům!

E-mailový marketing otevírá spoustu možností, jak využít propagaci vaší firmy na internetu. Mezi jeho výhody patří, že můžete své zákazníky snadno informovat o právě probíhajících slevách, nových produktech a novinkách. V neposlední řadě pak sledovat statistiky úspěšnosti vaší e-mailové kampaně. Své zákazníky můžete oslovovat v přesně stanovených intervalech a v předem daném pořadí. Neváhejte nás kontaktovat, rádi vám zajistíme kompletní e-mailovou kampaň na internetu.

více informací • tvorba webu

 

Tvorba webu

Komplexní tvorba www stránek a eshopů

Potřebujete vytvořit nový web? Svěřte tvorbu webových stránek i e-shopů do rukou profesionálů! Naši grafici přistupují ke každé tvorbě webu individuálně, snaží se, aby byl výsledek co nejlepší a podle vašich přání. Využívají moderní a kvalitní grafiku, kladou důraz na přístupnost webu a přívětivost pro vyhledávače.

 více informací


 • programovani

Programování

Programování HTML, CSS, PHP, aplikace pro chytré telefony na platformě iOS, Android, Windows

RETEL.cz pro vás vytvoří jakýkoli informační, redakční a prodejní systém. Tvoříme také intranet a programování rozsáhlých webových aplikací na zakázku. Neváhejte nás kontaktovat, připravíme vám software přímo na míru. • socialni site

 

Sociální sítě

Tvorba facebook kampaní a shopů

Poradíme vám, jak se zviditelnit na sociálních sítích, v jednom z nejpopulárnějších prostředí internetu. Sociální sítě se dají využít nejenom jako kontaktní místo pro klienty, ale také jako užitečný marketingový nástroj. Sociální sítí můžete oslovit obrovské množství registrovaných uživatelů.

 více informací


 • pinredreporter

Reportér

 
Máte co říct? Rádi byste apelovali na společnost, vyjádřili znepokojení nad stavem svého oboru, pochlubili se dosaženými úspěchy? Rádi byste poskytli rozhovor? Díky našemu Reportérovi můžete!
 


 • tvorba videa

Režisér

Tvorba reklamních spotů pro YouTube  a další média

Rádi vám zařídíme kompletní natáčení reklamních či jiných spotů pro YouTube a další média. Zájem klientů o tuto formu reklamy stále roste díky zrychlujícímu se připojení a většího prostoru pro multimédia na internetu. Pojďte s dobou – využijte k propagování své firmy moderní formu reklamy - video!

 více informací • pinorangebezzisku2

 

Bez Zisku

 
Jste nezisková společnost a máte znamenitý nápad na prospěšný projekt? Chcete na něj získat peníze? Na portálu RETEL jej můžete zdarma prezentovat a získat pro něj sponzory. My pro Vás zdarma vytvoříme mikrostránku a otevřeme Vám virtuální účet.
 
 

 • pinredprofese

 

Profese

 
Podnikáte na živnostenský list, nabízíte kvalitní služby a chcete oslovit nové zákazníky? Vytvořte si u nás Profesní profil, kde představíte sebe a své schopnosti. Získejte trvalou internetovou reklamu, díky které Vás lidé najdou.
 
 

 • pinredblog

 

Firemní blog

 
Firemní blog nabízí firmám jedinečnou možnost komunikovat se zákazníky a zviditelnit se v pozitivním světle. Konečně máte možnost vyzývat, inspirovat, motivovat, varovat a vést lidi k zamyšlení. To vše jménem firmy. Publikujte PR články na svém firemním blogu RETEL a budujte si vlastní unikátní zpětnou vazbu.
 
 

 • pinredkatalogfirem

 

Katalog firem

 
Přidejte se do katalogu firem na portálu RETEL a vyprávějte příběh své firmy. Získáte graficky atraktivní mikrostránku pro svou firmu a možnost zdarma publikovat články do firemního blogu, sponzorovat neziskové projekty a inzerovat pracovní pozice.
 
 

 • pingreenpracportal

 

Pracovní portál

 
Firmy, inzerujte pracovní pozice. Lidé, najděte si práci. Pracovní portál RETEL spojuje firmy s motivovanými uchazeči o práci. Vyhledávání podle klíčových slov nebo regionu. Tisíce aktuálních inzerátů. Najděte si pracovní spojení.